ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik yapmak için kendini artık hazır hissediyorsan ama bir türlü ruh eşim diyebileceğin biri ile tanışamadıysan, eskisehir.com'a gel hayatının aşkının seni bulmasına izin ver.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik yapmak için kendini artık hazır hissediyorsan ama bir türlü ruh eşim diyebileceğin biri ile tanışamadıysan, eskisehir.com'a gel hayatının aşkının seni bulmasına izin ver.

1/2
 
  YA DA  

Evlenmek, mutlu bir yuva kurmak hemen hemen herkesin hayalidir. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek ise oldukça zordur. Çünkü evlilik kararı almak başlı başına bir süreçtir ve bu kararı alacak kişilerin iyice düşünüp, emin olmaları gerekir. Evlenmek sadece iki insanın aynı evi paylaşması demek değildir. Evlilik birlikte çıkılan uzun bir yolculuktur ve bu yolculukta zaman zaman engebelerle karşılaşılabilir. İşte bu durumlarda yol arkadaşına koşulsuz bir şekilde güveniyor olman gerekir. Sen de evlilik için kendini tamamiyle hazır hissediyorsan ama çevrende yol arkadaşım diyebileceğin biri yoksa senin gibi düşünen pek çok kişi gibi arkadaşlık siteleri aracılığıyla kendine en uygun eşi bulabilirsin. İlk başta arkadaşlık sitesinden kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulma fikri sana biraz korkutucu gelse bile denemeden bunun nasıl olacağına karar veremezsin, değil mi? Aşkı uzaklarda aramak yerine eskisehir.com'da aramak daha kolay ve hızlı olacaktır. Tek yapman gereken bir üyelik açmak. eskisehir.com'a üye olmak tamamen ücretsiz ve sadece bir kaç dakikanı alır. Profilini seni en iyi anlatan kelimelerle doldur ve evlilik kurumu hakkındaki düşüncelerini belirt. Bu sayede senin profilini inceleyen diğer üyeler ne tür bir ilişki yaşamak istediğine dair bilgiye sahip olabilsin. Sen de kendine uygun bulduğun üyelerle konuşmaya başlayabilir, hatta onlara hediye gönderme seçenekleri sayesinde hediye gönderebilirsin.

Evlenmek için doğru insan senin karşına henüz çıkmadıysa moralini bozmana gerek yok. Aynı derdi yaşayan pek çok insan var. Mutluluk, insanın ayağına bekleyerek gelmez. Senin de mutluluğu bulmak için çaba sarf etmen gerekir. Hayatın yoğun olabilir,sosyal hayatına gereken özeni gösteremiyor olabilirsin ama bu aşkı bulamamanın bir gerekçesi olamaz. eskisehir.com'un mobil sitesini veya uygulamasını kullanarak aşkı nerede olursan ol bulabilirsin. Uygulamanın "etrafımdakiler" özelliği ise bulunduğun yerde sana en yakın kişileri listeler. Bu sayede senin çok yakınında olan kişilerle irtibata geçebilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER